Відрядження за сумісництвом: як табелювати за основним місцем роботи?

3 листопада 2017
1042
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівник — внутрішній сумісник їде у відрядження. Як табелювати цього працівника за основним місцем роботи?

Відповідь

У разі направлення сумісника у відрядження за основним місцем роботи йому може надаватися відпустка без збереження заробітної плати (ст. 26 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96ВР), яка у табелі обліку робочого часу позначається «НА», або оформлюється увільнення від роботи без збереження заробітної плати на цей час, тоді у табелі позначаємо «І» — інші причини неявок.