text
Кадровик01

Чи обов’язково інформувати працівника про початок відпустки

  • 15 листопада 2017
  • 1112

Запитання

Чи зобов’язаний роботодавець інформувати працівника про початок відпустки за два тижні, якщо цей працівник написав заяву на відпустку, відпустка була погоджена та виданий наказ, з яким його ознайомлено під підпис?

Відповідь

Обов’язок письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну передбачений частиною 10 статті 10 Закону про відпустки. Отже, якщо працівника ознайомлено з наказом про відпустку не пізніше ніж за два тижні до встановленого графіком терміну, норму законодавства виконано.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон