text
Кадровик01

Запис про суміщення до трудової книжки на прохання працівника

  • 23 листопада 2017
  • 902

Запитання

Чи можна на прохання працівника занести до його трудової книжки запис про суміщення посад?

Відповідь

Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58) прямо не передбачено внесення записів про суміщення до трудової книжки.

Запис про суміщення до трудової книжки на прохання працівника Читайте також: Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Хоча, в абзаці 3 пункту 5.3 розділу 5 «Дублікат трудової книжки» Інструкції № 58 зазначено, що внесення до дублікату трудової книжки відомостей про роботу за сумісництвом та за суміщенням професій провадять за бажанням працівника.

Отже, якщо працівник бажає, відомості про суміщення посад (професій) можна внести до трудової книжки.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Життя без ОК-5 (ОК-7)

Ви більше не будете рахувати стаж. За Вас це робитиме Пенсійний Фонд.

Як ПФУ надаватиме інформацію?

 Дізнатися