Кадровик01

Визначаємо максимальну тривалість відрядження

  • 19 травня 2016
  • 2856

Запитання

Час від часу у працівників кадрових служб підприємств, установ, організацій виникають запитання щодо відряджень працівників. Як визначити максимальну тривалість відрядження? Як правильно зробити наказ про відрядження залежно від виду діяльності організації?

Відповідь

Звернімося до урядової постанови «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 № 98 (далі — Постанова № 98).

Згідно з пунктом 6 Постанови № 98 строк відрядження визначається керівником, але не може перевищувати в межах України 30 календарних днів, за кордон — 60 календарних днів. Постанова № 98 поширюється лише на працівників органів державної влади, підприємств, установ та організацій, що повністю або частково фінансуються за рахунок бюджетних коштів. Для інших організацій Постанова № 98 може застосовуватися як методичний матеріал при розробці колективного договору або локального нормативного акту організації, зокрема положення про відрядження, в якому і слід визначити максимальний строк відрядження працівників.

Строк відрядження для кожного конкретного працівника визначає наказ про відрядження.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю