Скорочення терміну попередження про звільнення

11 грудня 2017
2391
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Якщо працівник, отримавши повідомлення про звільнення у зв’язку з скороченням, бажає звільнитися до закінчення двомісячного терміну, то за якою статтею його звільняти?

Відповідь

На прохання працівника за згодою роботодавця строк попередження може бути скорочено. У такому разі працівника звільняють на підставі пункту 1 статті 40 КЗпП.

Упродовж строку попередження працівник може звільнитися з інших підстав (за власним бажанням, угодою сторін, за переведенням тощо).