Директор бажає звільнити раніше ніж вказано в заяві про звільнення за власним бажанням: як діяти?

12 грудня 2017
675
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівник подав заяву про звільнення за власним бажанням за два тижні до звільнення. Директор заперечує, і наполягає на звільненні раніше, ніж зазначено у заяві про звільнення. За якою підставою звільняти працівника?

Відповідь

Оскільки працівник написав заяву про звільнення за власним бажанням (ст. 38 КЗпП), то роботодавець має звільнити працівника через два тижні після попередження. Тим більше, що цю дату працівник особисто вказав в заяві про звільнення.

Директор бажає звільнити раніше ніж вказано в заяві про звільнення за власним бажанням: як діяти? Дізнайтеся більше про звільнення за власним бажанням >>>

В іншому випадку роботодавець порушує право працівника на відкликання заяви про звільнення в будь-який час до закінчення строку попередження.

Якщо ж керівник дійде згоди з працівником щодо його звільнення в інший строк, працівник має відкликати заяву про звільнення за власним бажанням та написати нову заяву про звільнення за угодою сторін, зазначивши в ній узгоджену дату звільнення.