Відпустка всім працівникам одночасно: чи можливо?

12 грудня 2017
1083
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Усі працівники одного із структурних підрозділів підприємства бажають оформити відпустку в червні 2018 року. Чи можливо це?

Відповідь

Терміни початку відпусток працівників визначаються з урахуванням дати початку відповідного робочого року та стажу роботи, що дає право на відпустку (ст. 82 КЗпП, ст. 9 Закону України «Про відпустки» від від 15.11.1996 № 504/96-ВР).

Читайте також: Працівник не хоче визначати період відпустки при складанні графіка: дії роботодавця

Окрім того, при підготовці графіків відпусток враховують інтереси виробництва. Тому, якщо припинення роботи структурного підрозділу підприємства на місяць не зашкодить виробництву, то роботодавець може передбачити у графіку відпусток надання всім працівникам цього структурного підрозділу відпусток одночасно.