Чи має працівник виходити на роботу у день прибуття з відрядження?

13 грудня 2017
1161
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівник повернувся з відрядження о 00:21. Чи має він у цей день виходити на роботу?

Відповідь

Пунктом 12 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.998 № 59, що поширюється на підприємства, установи, організації, які повністю або частково фінансуються з держбюджету, зазначено, що питання виходу працівника на роботу в день вибуття у відрядження та в день прибуття з відрядження регулюється правилами внутрішнього трудового розпорядку підприємства. Для недержавних підприємств це питання ніяк не регламентовано, тому рекомендуємо його прописати у ПВТР та Положенні про відрядження (за наявності).

Чи має працівник виходити на роботу у день прибуття з відрядження? Дізнайтеся, як оформити надання іншого дня відпочинку за дні вибуття у відрядження (прибуття із відрядження), шо припадають на вихідні