Скасування суміщення та доплати: коли попереджати працівника

15 грудня 2017
985
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи потрібно попереджати працівника за два місяці про скасування суміщення та доплати за нього?

Відповідь

Встановлення (скасування) суміщення професій віднесено до істотних умов праці, яке допускається у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці. Про скасування суміщення з ініціативи роботодавця працівник має бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці (ст. 32 Кодексу законів про працю України).

Скасування суміщення та доплати: коли попереджати працівника Читайте також: Зменшення розміру доплати за суміщення професій

Якщо суміщення було встановлено на визначений строк, або суміщення скасовується з ініціативи працівника, двомісячне попередження законодавством не вимагається.