text
Кадровик01

Строковий трудовий договір з меншим окладом

  • 27 грудня 2017
  • 185

Запитання

Працівниця пішла у декретну відпустку. На її місце прийнято працівника за строковим трудовим договором. Чи можна встановити «строковику» менший посадовий оклад?

Відповідь

За необхідності зміни розміру оплати праці за посадою жінки, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною, роботодавець має керуватися нормами, встановленими для всіх категорій працівників. Так, у разі ж запровадження нових або зміни діючих умов оплати праці в бік погіршення роботодавець повинен повідомити про це працівницю не пізніш як за два місяці до їх запровадження або зміни (ст. 103 Кодексу законів про працю України).

Окрім того, варто пам’ятати, що в подальшому при належних виплатах основному працівнику (наприклад, допомога по вагітності та пологах, якщо працівниця під час перебування «в декреті» знову завагітніє) буде проводитись, виходячи зі зміненого (зменшеного) посадового окладу.

Детальніше — у консультації «Збільшення посадового окладу за посадою працівниці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною»

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон