text
Кадровик01

Тимчасова непрацездатність під час відпустки

  • 28 грудня 2017
  • 592

Запитання

Працівник пише заяву про надання відпустки поза графіком відпусток, не повідомивши про те, що він відкрив лікарняний. Посеред відпустки цей працівник приносить листок непрацездатності, що припадає на першу частину відпустки. Як бути в такій ситуації?

Відповідь

Дні тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, а також відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами до щорічних відпусток не включають (ст. 78 Кодексу законів про працю).

Тимчасова непрацездатність під час відпустки Читайте також: Лікарняний під час відпустки: переносимо або продовжуємо правильно

Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку (п. 1 ч. 2 ст. 80 КЗпП, п. 1 ч. 2 ст. 11 ЗУ «Про відпустки»).

На підставі заяви працівника та листка непрацездатності слід видати наказ про продовження або перенесення частини щорічної основної відпустки, яка припала на час хвороби.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон