text
Кадровик01

Інваліди, які не досягли пенсійного віку до квоти враховуються чи ні?

  • 9 січня 2018
  • 756

Запитання

Чи враховувати до квоти для працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку?

Відповідь

Інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV, також віднесені до громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (ч. 1 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI). Однак у квоту вони не враховуються.

Інваліди, які не досягли пенсійного віку до квоти враховуються чи ні?Читайте також: Квота для працевлаштування — 2018: хто має відзвітувати до 1 лютого

Норматив для працевлаштування інвалідів встановлено статтею 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.1991 № 875-XII.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон