Кого включати до квоти для працевлаштування у 2018 році?

15 січня 2018
999
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи враховувати до квоти для працевлаштування у 2018 році працівників, які заочно закінчили виш і працевлаштовуються на підприємство протягом шести місяців з моменту закінчення вишу?

Відповідь

У статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» не зазначено вимог щодо форми навчання (денна, заочна тощо) та роботи за спеціальністю, за якою отримано освіту.

Кого включати до квоти для працевлаштування у 2018 році? Читайте також: Квота для працевлаштування — 2018: хто має відзвітувати до 1 лютого

Тому до квоти включаєте молодь віком до 35 років, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах (потягом шести місяців після закінчення або припинення навчання) і яка вперше приймається на роботу (протягом трьох років з дня прийняття на роботу) (п. 3.2 Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 № 271) незалежно від форми навчання та посади.