Робота кранівника на іншому крані оформлюється як переведення чи переміщення?

7 листопада 2016
212
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Відповідь

Керувати козловими кранами можуть кранівники, які мають 3-й і наступні розряди. Чим вищий розряд робітника за професією кранівника, тим більша вантажопідйомність козлового крану, яким робітник може керувати.

Якщо, з огляду на кваліфікаційні вимоги, вміщені до Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності», затвердженого наказом Мінсоціполітики від 29.12.2004 № 336, робітник має право керувати козловим краном, роботодавець, керуючись частиною 2 статті 32 КЗпП, може перемістити робітника в тій самій організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій самій місцевості, та доручити виконання роботи на козловому крані.

Переміщення не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника.