Чи зараховувати до нормативу з працевлаштування осіб з інвалідністю сумісника?

15 лютого 2018
725
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи враховувати при виконанні нормативу з працевлаштування осіб з інвалідністю особу, що працює на підприємстві за сумісництвом (зовнішній сумісник)?

Відповідь

Ні, працівника з інвалідністю враховують при виконанні нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю тільки за основним місцем роботи.

Чи зараховувати до нормативу з працевлаштування осіб з інвалідністю сумісника?Читайте також: Звітуємо про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю у 2018 році

Виконання нормативу розраховують на підставі даних про середньооблікову кількість штатних працівників, яка грунтується на обліковій кількості. Працівників, прийнятих на роботу за сумісництвом з інших підприємств, не включають до облікової кількості штатних працівників (п. 2.6.1 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату від 28.09.2005 № 286).