Чи може особа з інвалідністю працювати у нічний час

15 лютого 2018
299
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна прийняти на роботу зі змінним графіком (передбачено нічні зміни) особу з інвалідністю, якщо довідкою МСЕК такого обмеження не встановлено?

Відповідь

Залучення осіб з інвалідністю до надурочних робіт та у нічний час допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям (ст. 55, 63, 172 КЗпП).

Чи може особа з інвалідністю працювати у нічний час Вам стане у пригоді: Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів — 2018

Якщо працівнику з інвалідністю не встановлено обмежень на роботу у нічний час і при прийнятті на роботу він надає згоду на таку роботу, правомірно залучати його до роботи у нічний час.