text
Кадровик01

Копія трудової книжки в особовій справі: чи передавати до архіву

  • 19 лютого 2018
  • 1034

Запитання

При прийнятті на роботу сумісник надав завірену належним чином копію трудової книжки. Чи потрібно після звільнення працівника долучати копію трудової книжки до особової справи та передавати до архіву?

Відповідь

При підготовці особових справ звільнених працівників до архівного зберігання проводиться експертиза цінності документів за участі працівників кадрової служби, членів експертної комісії організації.

Склад обов’язкових документів особової справи визначено пунктом 12 глави 2 розділу IV Правил № 1000/5. Інші документи, не зазначені в переліку (у т. ч. копію трудової книжки) необхідно вилучити з особової справи, що передаєте на архівне зберігання.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон