text
Кадровик01

Чи видавати наказ про введення в дію ПВТР?

  • 6 березня 2018
  • 5003

Запитання

Чи обов’язково видавати наказ про введення в дію правил внутрішнього трудового розпорядку?

Відповідь

ПВТР затверджує трудовий колектив за поданням роботодавця і виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на основі типових правил (ст. 142 КЗпП). Після затвердження ПВТР уводять в дію наказом. У наказі визначають строки та порядок ознайомлення працівників з ПВТР.

Чи видавати наказ про введення в дію ПВТР? Читайте також: Затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку та введення їх в дію

Видання наказу є обов’язковим, оскільки саме у розпорядчому документі визначають дату введення їх у дію.

Зразок наказу про введення в дію ПВТР

Чи видавати наказ про введення в дію ПВТР?

СКАЧАТИ

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Життя без ОК-5 (ОК-7)

Ви більше не будете рахувати стаж. За Вас це робитиме Пенсійний Фонд.

Як ПФУ надаватиме інформацію?

 Дізнатися