Прийняття на повний робочий час студента денної форми навчання

12 березня 2018
2465
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна прийняти на повний робочий день студента денної форми навчання?

Відповідь

Студентів денної форми навчання працевлаштовують на загальних засадах. Як правило, вони працюють на умовах неповного робочого часу, аби мати змогу відвідувати заняття у навчальному закладі.

Прийняття на повний робочий час студента денної форми навчанняЧитайте також: Працевлаштування студентів денної форми навчання: як ліпше оформити

Здобувачі освіти мають право на трудову діяльність у позанавчальний час (п. 1 ст. 53 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII). Якщо працівник може працювати повну тривалість робочого часу у позанавчальний час, прийняти його на таких умовах не буде порушенням законодавства.