Кадровик01

Установлення режиму гнучкого робочого часу суміснику

  • 12 березня 2018
  • 719

Запитання

Чи можна працівнику-суміснику встановити гнучкий режим роботи?

Відповідь

КЗпП не врегульовано порядок запровадження гнучкого режиму робочого часу, водночас, можливість запровадження гнучкого режиму зумовлена нормами ст. 13 КЗпП і ст. 7 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 № 3356-XII, згідно з якими питання режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку є предметом колдоговірного регулювання.

Гнучкий режим робочого часу — це форма організації праці, за якою для деяких категорій працівників, для працівників окремих організацій або їх структурних підрозділів, встановлюють режим праці з саморегулюванням часу початку, закінчення та тривалості робочого часу впродовж робочого дня (п. 1.2 Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Мінсоцполітики України від 04.10.2006 № 359; далі — Методичні рекомендації).

Установлення режиму гнучкого робочого часу суміснику Вам стане у пригоді: Зразок наказу про встановлення гнучкого режиму робочого часу

Якщо можливість встановлення гнучкого режиму робочого часу передбачена колективним договором та ПВТР для категорії посад, яку обіймає зазначений працівник-сумісник, йому можна встановити такий режим за умови забезпечення обліку відпрацьованого робочого часу та контролю трудової дисципліни (п. 3.5 Методичних рекомендацій).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон