Кадровик01

Виконання обов’язків секретаря виконкому: кому доручити

  • 21 березня 2018
  • 512

Запитання

Звільнився секретар виконавчого комітету. На кого покласти виконання його обов’язків?

Відповідь

У виконавчому комітеті сільської ради функції секретаря виконавчого комітету за рішенням ради може здійснювати секретар відповідної ради (ч. 5 ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР; далі — Закон № 280). Тому якщо секретар виконкому звільнився, його обов’язки може виконувати секретар ради.

Виконання обов’язків секретаря виконкому: кому доручити Читайте також: Звільнення секретаря сільської ради за власним бажанням

Якщо ж звільнився секретар ради, який одночасно виконував обов’язки секретаря виконкому, то дострокове припинення повноважень секретаря ради належить до повноважень відповідної ради (ч. 5 ст. 50 Закону № 280). Тому при прийнятті рішення про дострокове припинення повноважень секретаря ради на засіданні мають розглянути нову кандидатуру секретаря ради, надану сільським (селищним, міським) головою.

Якщо ж голова не надав кандидатуру, то на наступній черговій сесії після виникнення вакансії секретаря ради у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень рада має розглянути нову кандидатуру  секретаря ради (ч. 1 ст. 50 Закону № 280).

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю