Кадровик01

Двічі директор: чи є обмеження

  • 6 квітня 2018
  • 4189

Запитання

Чи може одна особа виконувати обов’язки директора на основному місці роботи та за сумісництвом (обидва — приватні підприємства)?

Відповідь

Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін (ч. 2 ст. 21 КЗпП).

Обмеження на роботу за сумісництвом встановлюють законодавством, колективним договором або угодою сторін.Обмеження на сумісництво, встановлені законодавством, передбачені для чітко визначеної категорії працівників.

У запитанні зазначено, що форма власності підприємств, на яких працює директор і збирається працювати за сумісництвом — приватна. Таким чином, якщо обмеження на роботу за сумісництвом цьому працівнику не встановлено колективним чи письмовим трудовим договором, він має право працювати директором за сумісництвом на іншому підприємстві.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю