Кадровик01

Чи повідомляти ДФС про прийняття сумісника?

  • 19 травня 2016
  • 6735

Запитання

Чи повідомляти Державну фіскальну службу про прийняття на роботу за сумісництвом? Чи потрібно подавати повідомлення, якщо приймаємо нашого працівника на умовах внутрішнього сумісництва?

Відповідь

Так, адже сумісник — як зовнішній, так і внутрішній — перебуває у трудових відносинах з роботодавцем.

Відповідно до частини третьої статті 24 Кодексу законів про працю України (КЗпП) Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування і реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (ч. 3 ст. 24 КЗпП)

Порядком повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженим постановою КМУ від 17.06.2015 № 413, передбачено, що повідомити ДФС про прийняття на роботу роботодавець повинен до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

У графі 4 «Категорія особи» повідомлення ДФС про прийняття на роботу в рядку навпроти прізвища працівника, прийнятого за сумісництвом, варто зазначити цифру 2, що означає «наймані працівники без трудової книжки».

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю