«Чиста» трудова колишнього військовослужбовця

11 травня 2018
1746
Середній бал: 5 із 5

Запитання

На підприємство приймають працівника, який із 1995 по 2017 рік проходив військову службу. У трудовій книжці відповідного запису немає. Чи має нинішній роботодавець вносити до трудової книжки запис про проходження військової служби?

Відповідь

Перед внесенням запису про прийняття на роботу окремим рядком з посиланням на дату, номер та найменування документів потрібно внести запис про час служби у складі Збройних Сил України (п. 2.19 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58). Підстава для внесення запису — військовий квиток працівника.

Окрім запису про проходження військової служби, є перелік записів, які необхідно внести до трудової книжки до запису про прийняття на роботу.