text
Кадровик01

Додаткова відпустка за роботу з комп’ютером

  • 11 травня 2018
  • 1212

Запитання

Як надати працівникам щорічну додатку відпустку за роботу з комп’ютером, якщо в колективному договорі про неї не йдеться?

Відповідь

Конкретну тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, у т. ч. за роботу з комп’ютером, встановлюють колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах (ч. 2 ст. 8 Закону України «Про відпустки»). Якщо колективним договором не передбачено встановлення такої відпустки, її можна встановити у трудовому договорі з кожним працівником, який має на неї право.

Для працівників, з якими вже укладено трудовий договір у письмовій формі, оформлюють доповнення до трудового договору із зазначенням конкретної тривалості цієї відпустки. 

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Захист персональних даних — 2018

СКАЧАЙТЕ офіційний переклад українською РЕГЛАМЕНТУ GDPR  

Штрафні санкції за порушення Регламенту GDPR сягають 20 млн євро.

Регламент застосовується з 25 травня 2018 року