text
Кадровик01

Переведення директора без звільнення: чи можливо

  • 15 травня 2018
  • 225

Запитання

Чи можна перевести директора з однієї фірми в іншу (материнську), не звільняючи його?

Відповідь

Щоб перевести директора на інше підприємство, його потрібно звільнити за переведенням відповідно до пункту 5 статіті36 КЗпП та прийняти на інше підприємство також за переведенням.

Якщо працівника обрано директором підприємства, порядок переведення має певні особливості.

Іншого способу переведення працівника на інше підприємство (без звільнення) законодавством не передбачено.

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Захист персональних даних — 2018

СКАЧАЙТЕ офіційний переклад українською РЕГЛАМЕНТУ GDPR  

Штрафні санкції за порушення Регламенту GDPR сягають 20 млн євро.

Регламент застосовується з 25 травня 2018 року