Оплата роботи у святковий день при змінному графіку

25 травня 2018
2776
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Як оплачувати роботу у святковий день працівнику зі змінним графіком роботи?

Відповідь

Роботу у святковий і неробочий день (ч. 4 ст. 73 КЗпП) оплачують у подвійному розмірі (ст. 107 КЗпП). Якщо робоча зміна є «перехідною», тобто починається однієї доби, а закінчується іншої, то робочий час однієї зміни відображають у табелі обліку робочого часу двома частинами: кількість фактично відпрацьованих годин за кожну добу окремо. Робочий час, фактично відпрацьований у святковий день, потрібно оплатити у подвійному розмірі.

Оплата роботи у святковий день при змінному графіку Дізнайтеся, чи оплачувати в подвійному розмірі залучення до роботи у вихідний день при неповному робочому тижні