Початок відпустки в суботу: чи правомірно

14 червня 2018
6282
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи може працівники оформити відпустку із 23 червня (субота), що є вихідним днем для нього?

Відповідь

Тривалість відпусток незалежно від режимів та графіків роботи розраховують у календарних днях (ч. 1 ст. 5 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР).

Законодавством не заборонено надавати щорічну відпустку з вихідного дня. Отже, розрахунок календарних днів щорічної відпустки правомірно почати з вихідного дня (суботи).

Початок відпустки в суботу: чи правомірноДля правильного розрахунку кількості невикористаних днів відпустки, скористайтеся Калькулятором днів відпустки.