Відпустка щойно прийнятому суміснику

7 серпня 2018
852
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Внутрішній сумісник, пропрацювавши тиждень, бажає оформити відпустку, оскільки графіком відпусток за основним місцем роботи у нього запланована щорічна відпустка. Чи можна надати відпустку суміснику та як правильно це оформити?

Відповідь

У перший рік роботи сумісник має право на щорічну відпустку повної тривалості до настання 6-місячного терміну безперервної роботи одночасно з відпусткою за основним місцем роботи (п. 6 ч. 7 ст. 10 Закону України «Про відпустки»).

Відпустка щойно прийнятому суміснику Читайте також: Щорічна відпустка у перший рік роботи

Отже, якщо відповідно до графіка відпусток вказаному працівнику надають щорічну відпустку за основним місцем роботи, щорічну відпустку повної тривалості слід надати і за посадою за сумісництвом.

Якщо накази про відпустку видають за типовою формою № П-3, їх оформлюють окремо. Ці відпустки можна оформити одним наказом окремими пунктами, за формою, відмінною від типової, із збереженням усіх показників, передбачених типовою формою та з урахуванням вимог Національного стандарту України «Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів» (ДСТУ 4163–2003).