Відпустка по вагітності та пологах суміснику

27 серпня 2018
616
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Працівниця за основним місцем роботи збирається у відпустку з вагітності та пологів. Чи надавати таку відпустку на роботі за сумісництвом?

Відповідь

Жінка-сумісник також має право на відпустку з вагітності та пологів або може працювати надалі.


Якщо жінка працює за сумісництвом, страхові виплати у зв’язку з вагітністю та пологами призначають на підставі копії листка непрацездатності, виданого в установленому порядку, засвідченої підписом роботодавця і печаткою за основним місцем роботи, та довідки про середню заробітну плату за основним місцем роботи (п. 21 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням).