text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Звільнення в останній день відрядження

  • 31 серпня 2018
  • 271

Запитання

Чи можна звільнити працівника за угодою сторін у останній день відрядження?

Відповідь

Заборони щодо звільнення в останній день відрядження немає. Але працівник повинен надати звіт про використані під час відрядження кошти, а роботодавець — провести повний розрахунок в день звільнення (ст. 116 КЗпП) та видати оформлену належним чином трудову книжку (ст. 47 КЗпП).

Звільнення в останній день відрядження Читайте також: Працівник не відзвітував про відрядження: дії роботодавця

Якщо ці умови будуть виконані, звільнити в останній день відрядження — можна.

 


Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон