Контракт до закінчення особливого періоду укладено після демобілізації: чи зберігати гарантії?

5 грудня 2016
769
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Відповідь

Працівник, який уклав контракт на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, має право на гарантії щодо збереження місця роботи, посади та середнього заробітку (ст. 119 КЗпП).

Докладно — у консультації «Мобілізацію не оголошено, а працівник уклав контракт на військову службу: чи зберігати пільги» у системі «Expertus: Кадри», яка у відкритому доступі доступна передплатникам. яка у відкритому доступі доступна передплатникам. Якщо ви не передплачуєте систему — оформіть демодоступ та 3 дні безплатно користуйтеся матеріалами ситеми.