Додаткова відпустка «на дітей» у графіку відпусток на 2019 рік

21 листопада 2018
6883
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи включати до графіка відпусток додаткову відпустку на дітей, якщо старшій дитині у квітні 2019-го виповниться 15 років?

Відповідь

Право на додаткову відпустку «на дітей» тривалістю 10 календарних днів згідно з частиною першою статті 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР працівниця має, якщо відпрацює хоча б один день до виповнення старшій дитині 15 років.

Зауважимо, що надання додаткової відпустки «на дітей» прив’язане до календарного року. Також чинним законодавством не встановлено строку давності, після якого працівниця втрачає право на додаткову відпустку «на дітей».

Тому, додаткову відпустку «дітей» необхідно запланувати та включити до графіка відпусток на 2019 рік.


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡