Повідомлення Фонду про прийняття особи з інвалідністю

17 січня 2019
681
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи повідомляти Фонд соцзахисту інвалідів про прийняття на роботу особи з інвалідністю, якщо на підприємстві працює 5 осіб?

Відповідь

Повідомляти Фонд соціального захисту інвалідів про працевлаштування особи з інвалідністю не потрібно.

➤ Список працюючих осіб з інвалідністю, що подають до Фонду соцзахисту інвалідів

Підприємства, на яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відділеннях Фонду і щороку подають до них звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю (ч. 9 ст. 19 Закону № 875).

Оскільки на підприємстві працює менше 8 осіб, реєструватись у Фонді та подавати звіт — не потрібно.

Мінзарплата та мінімальний оклад у штатному розписі 2019

Повідомлення Фонду про прийняття особи з інвалідністю
Ольга Догадінапровідний експерт MCFR Кадри
Закон «Про Державний бюджет України на 2019 рік» збільшив мінімальну зарплату та прожитковий мінімум. Наслідок — зростає розмір мінімального посадового окладу.