Медичний огляд працівників, які працюють за комп’ютером

26 лютого 2019
1465
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи обов’язковий медичний огляд для працівників, які працюють за комп’ютером?

Відповідь

Звіт 10-ПІ у 2019 році

Робота за комп’ютером — це різновид праці, що пов’язаний із зоровим напруженням, переглядом об’єктів різного розміру та безперервним спостереженням за екранами відеотерміналів (дисплеями). Саме ці позиції визначені, як шкідливі та небезпечні фактори виробничого середовища і трудового процесу.

Тож відповідь є однозначною.

Так, люди, які працюють за комп’ютером обов’язково мають проходити попередні та періодичні медичні огляди працівників відповідно до додатку 4 до пункту 2.6 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246.

Також рекомендуємо ознайомитися з умовами надання щорічної додаткової відпустки за роботу за комп’ютером у статті «Щорічна додаткова відпустка за роботу з комп’ютером: розраховуємо тривалість»


⚡ ТОП-5 консультацій ⚡