Кадровик01

Як правильно утворити професійну назву

  • 5 березня 2019
  • 142

Запитання

Чи можна розширити назву посади «Адміністратор» (код 4222) до назви «Адміністратор з організації навчальних заходів»? Чи правомірно ввести її в підрозділ «Служба управління персоналом»?

Відповідь

Зміна №8 до КП

Класифікатор професій (далі − КП), затверджений наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327 (КП), не містить назви «Адміністратор з організації навчальних заходів».

Примітка 2 Додатка В до КП дає змогу розширювати базові назви професій термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови лаконічності викладення та, якщо інше не передбачено у КП або відповідних законодавчо-правових актах.

Тобто ви маєте право доповнити назву професії «Адміністратор» (код КП 4222) до «Адміністратор з організації навчальних заходів», зберігаючи при цьому код базової професії. Також уведіть уточнену посаду до штатного розпису

Приводимо штатний розпис у відповідність до Класифікатора професій: крок за кроком

Відповідно до пункту 3 статті 64 Господарського кодексу України підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис. Отже, зазначена посада може бути введена в підрозділ «Служба управління персоналом».

Посадова інструкція адміністратора з організації навчальних заходів має бути розроблена згідно з кваліфікаційною характеристикою адміністратора та з урахуванням додаткової специфіки роботи.

Звертаємо вашу увагу, що КП нещодавно зазнав змін. Детальніше про них —  у статті «Зміна № 8 до Класифікатора професій».

 

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон