Кадровик01

Лікарняний суміснику

  • 7 березня 2019
  • 181

Запитання

Для отримання виплат за лікарняним на додатковому місці роботи сумісник має пред’явити оригінал листка непрацездатності чи копію заповненого за основним місцем роботи?

Відповідь

Працівник має право отримати оплату згідно з листком непрацездатності як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.

Для одержання виплати на додатковому місці роботи працівник має надати довідку про середню заробітну плату (постанова КМУ від 26.09.2001 п.21 № 1266), а також засвідчену підписом керівника і печаткою копію заповненого лікарняного з основного місця роботи (п. 1 ст. 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV).

Детальніше в консультації — Сумісник надав копію листка непрацездатності? Враховуйте при оплаті зміни в законодавстві

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон