Атестація працівників

28 липня 2017
Атестація працівників — одна зі складових роботи кадровика, яка допомагає керівнику прийняти рішення щодо удосконалення чи звільнення підлеглих. А чи усі категорії працівників можна атестувати? Розберімося.
2525 0 1 хвилина
Для того щоб оцінити професійну кваліфікацію працівників та її відповідність виконуваній працівником роботі, працедавець може проводити атестацію працівників. Від результатів атестації залежить подальша діяльність працівника на підприємстві.
3133 0 2 хвилини
7 липня 2017
Наказом про проведення атестації працівників роботодавець приймає рішення про строки проведення атестації, затверджує склад атестаційної комісії і графік проведення атестації.
15068 0 1 хвилина
Алгоритм проведення атестації працівників підприємства залежить від того, чи укладено на підприємстві колективний договір. Якщо колективний договір все ж таки є, його норми щодо атестації працівників мають бути продубльовані у Положенні про проведення атестації працівників.
6929 0 1 хвилина
19 травня 2016
Лікар-терапевт має сертифікат лікаря-спеціаліста, термін дії якого закінчився у червні 2015 року. З вересня 2014 року до початку березня 2016 року лікар перебувала у відпустці для догляду за дитиною. Повернувшись до роботи, лікар подала заяву на атестацію. Чи подовжується термін дії сертифіката на період перебування у відпустці для догляду за дитиною, і чи має право керівництво закладу направити лікаря на передатестаційний цикл із подальшою атестацією для отримання кваліфікаційної категорії? Консультують Сергій Кубанський, заступник голови Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, та Юлія Видиборець, головний експерт журналу «Кадровик-01»
4731 0 2 хвилини
17 травня 2016
Як організувати процедуру атестації працівників? Коли вона проводиться? Чи варто обирати «об’єкт» і перевіряти лише «для потреби»? З метою успішного вирішення таких питань доцільно скористатися покроковим алгоритмом, розробленим провідним експертом журналу «Кадровик-01».
13717 0 4 хвилини
16 березня 2022
Атестацію перенесли через воєнний стан на території країни
24910 0 1 хвилина
9 березня 2022
Повідомте працівників про те, що термін дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію продовжено
23608 0 1 хвилина
26 липня 2021
Зазнала змін стаття 51 Кодексу торговельного мореплавства України
4166 0 1 хвилина
30 березня 2021
Умова — дотримання протиепідемічних вимог під час карантину
9715 0 2 хвилини
22 лютого 2021
Визначили, коли очільники та депутати ОМС можуть голосувати на сесії ради в умовах конфлікту інтересів
2249 0 1 хвилина
4 лютого 2021
26 жовтня 2020
У 2020 році частка самоосвіти серед інших видів професійного навчання в межах виконання індивідуальної програми може становити не більше 50% загальної кількості отриманих кредитів ЄКТС за результатами виконання програми. Виконати відсоток самоосвіти в індивідуальній програмі допоможуть освітні заходи Цифрового видавництва MCFR.
4775 0 2 хвилини
21 вересня 2020
Державні службовці зобов’язані підвищувати кваліфікацію за загальними та (або) спеціальними короткостроковими програмами не рідше одного разу на три роки. Регіональні центри перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій постійно проводять навчання за професійними програмами, на які запрошують державних службовців регіону.
5921 0 1 хвилина
8 вересня 2020
Професія лікаря-хірурга пластичного у Класифікаторі професій із 15.02.2019. Відтепер можемо завдання та обов’язки за посадою зіставити з їх кваліфікаційною характеристикою.
2375 0 1 хвилина
12 лютого 2020
Загальні методичні рекомендації щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків та завдань, затверджені наказом Головного управління державної служби України від 30 червня 2004 року № 102, втратили чинність, однак в пункті 3 Типового Положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2001 року № 1440 зазначено про проведення щорічної оцінки. Як проводити щорічну оцінку виконання посадовими особами місцевого самоврядування обов'язків в період між атестаціями?
4908 0 2 хвилини