text
Кадровик01

Відпустка для догляду за дитиною

6 червня 2018
Після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки роботодавець надає їй відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. А по закінченню цієї відпустки — за потреби працівник може оформити відпустку по догляду за дитиною до шести років чи на триваліший строк. Про особливості оформлення відпустки по догляду за дитиною обох видів, — детально у статті. 2653
14 травня 2018
Після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам гарантовано право на відпустку для догляду за дитиною до трьох років. Жінка може делегувати таке право батьку дитини чи іншому родичу. На підставі яких документів можна оформити відпустку для догляду за дитиною на батька чи іншого родича? 2146
23 лютого 2018
За потреби по закінченню відпустки для догляду за дитиною до 3 років працівники вправі оформити відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною, зокрема до 6 років. У статті розказуємо, чи зараховується період відпустки для догляду за дитиною до 6 років до стажу для надання щорічних відпусток та лікарняного, а також про те, як така відпустка впливає на розмір допомоги з тимчасової непрацездатності після повернення на роботу. 4642
9 листопада 2017
Трудовим законодавством передбачено надання відпустки для догляду за дитиною насамперед матері. Водночас не виключається можливість надання такої відпустки батьку дитини чи іншому родичу. Саме про це — у статті. 5368
29 вересня 2017
Якщо соціальна відпустка, що надається працівникові для догляду за дитиною до 3 років, закінчилася, а дитині необхідне домашнє піклування, то він за бажанням має право просити відпустку без збереження заробітної плати. Тривалість такої відпустки регулюється медичним висновком, проте не може більше ніж до досягнення дитиною 6-річного віку. Але якщо дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), максимальний термін відпустки — до 16-річного віку, якщо ж дитині встановлено категорію «дитина-інвалід підгрупи А», — то до досягнення повноліття. Ці норми передбачено у п. 3 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР; Закон про відпустки). 7416
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Життя без ОК-5 (ОК-7)

Ви більше не будете рахувати стаж. За Вас це робитиме Пенсійний Фонд.

Як ПФУ надаватиме інформацію?

 Дізнатися